O KAMPANI

Kampaň Sahám si na ně každý měsíc upozorňuje na důležitost samovyšetření v prevenci rakoviny prsou a varlat. Jejím cílem je naučit mladé lidi, jak si správně a pravidelně vyšetřovat #prsakoule a odhalit tak rakovinu včas. Málokdo totiž ví, že by na ně alespoň 1× měsíčně měl sáhnout správně a provádět tzv. samovyšetřování.

Prsou se měsíčně dotkneme 167x a koulí dokonce 369x.

Oficiálním hashtagem kampaně je #prsakoule

Už jste se tento měsíc vyšetřili? Dejte o tom vědět nám i vašemu okolí. K fotce nebo statusu přidejte náš hashtag.

Workshopy

V rámci kampaně pořádáme vzdělávací workshopy ve firmách, školách i na festivalech. Objednej si ten svůj nebo přijď na některý z veřejných.

Kalkulačka vyškolených lidí

21 000

Jak se mohu zapojit?

BLOG

#prsakoule i na blogu

STAŇ SE DÁRCEM KOULÍ A PRSOU

Na naše #prsakoule si chce sáhnout každý. Není proto divu, že se rychle ničí a my musíme pořizovat nové. Ty ale stojí hodně peněz. Vyhlašujeme proto výzvu Staň se dárcem koulí a prsou a pomoz nám tak šířit povědomí o důležitosti samovyšetřování.   Jak? Tím, že nám daruješ 4 200 Kč, přesně tolik totiž stojí jedny koule v plastovém kufříku vč. poštovného z Velké Británie.

A co Ti za můžeme nabídnout?

  • Na kufřík vylepíme jméno Tvoje nebo Tvojí firmy.
  • Vyvěsíme ho i na web do sekce Dárci koulí.
  • K tomu přidáme 5 koblížků & objetí kolik budeš chtít.
  • Především Ti ale dáme vědět, kolik lidí jsme na Tvých koulích vyškolili a kolik z nich si následně odhalilo rakovinu včas!

A co prsa? Tak ta stojí 30 000 Kč. Za ně ti nabídneme koblížků deset a k tomu uspořádání workshopu pro Tvoje kolegy či kamarády.