O KAMPANI

Kampaň Žiješ srdcem učí zejména mladé lidi předcházet a včas odhalit kardiovaskulární onemocnění. Zároveň ale také, jak se zachovat, pokud se s infarktem či mrtvicí setkají. Málokdo totiž ví, jak se o svoje srdce & cévy správně starat.

Srdce pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
Za 1 rok natepe přibližně 36 792 000 tepů, kterým ale bohužel většina lidí nenaslouchá.

Oficiálním hashtagem kampaně je #zijessrdcem

Udělali jste něco pro svoje srdce? Dejte nám to vědět. K fotce nebo statusu přidejte náš hashtag.

WORKSHOPY

Od října budeme v rámci kampaně pořádat vzdělávací workshopy ve firmách, školách i na festivalech. Objednej si ten svůj už teď nebo přijď na některou z veřejných přednášek.

Naším cílem je vyškolit 15 000 lidí
JAK SE MOHU ZAPOJIT?
  • Objednám workshop pro svoji firmu, školu či festival.
  • Přijdu na výstavu Žiješ srdcem

BLOG

Srdce i na blogu  

VÝSTAVA

Abychom vám ukázali, jak je srdce jedinečné, budeme pořádat i výstavu. Právě jeho anatomický tvar totiž bude hlavním motivem děl našich umělců z oborů produktového a módního designu, šperků, ale také ilustrací. Součástí charitativní výstavy bude i série srdcařských workshopů a přednášek. Po jejím skončení se umělecká díla vydraží a vybrané peníze použijí na další provoz kampaně Srdce.

Výstava bude hlavním charitativním projektem Designbloku 2017
Podpoř nás na HIT HITU

Abychom pro naši kampaň získali finanční podporu, uspořádali jsme od 5. března do 19. dubna crowdfundingovou kampaň na hithitu. Společně s vámi se nám podařilo vybrat úžasných 391 398 Kč. Můžeme tudíž naplnit náš cíl – učit lidi, jak se správně starat o své srdce a jak se zachovat při setkání s infarktem nebo mrtvicí. Z celého srdce děkujeme za vaši podporu!